מכירת זהב – איפה, איך ובכמה למכור זהב ישן?

מכירת זהב

מכירת זהב מהווה אפשרות מצוינת למימוש ערך גבוה במהירות ובקלות. המתכת היקרה והנוצצת נמצאת כיום כמעט בכל בית בישראל, בין אם בתצורה של תכשיטים, מטבעות, מדליות או מטילים. רק כדי לקבל קנה מידה – החברה הישראלית למדליות ולמטבעות לבדה הנפיקה מאז 1958 ועד היום מטבעות זהב ומדליות בשווי של כ-4 מיליארד ש״ח בשווי הזהב הנוכחי. כלומר, ״על הבוידעם״ של העם היהודי יושבים למעלה מ-4 מיליארד ש״ח במטבעות ומדליות, וזה עוד לפני שלקחנו בחשבון את תכשיטי הזהב הנמצאים כיום בכל בית ישראל. אוצר של ממש שרק מחכה שנהנה ממנו.

במציאות הכלכלית של היום, רבים מחפשים אפשרות למימוש נכסים אשר אין בהם שימוש. זהב הוא דוגמא נפלאה בהקשר זה. זהב אשר נצבר על ידי ההורים והסבים לעתים ״מעלה אבק״ בכספת או במחסן. ערך הזהב, אשר הכפיל עצמו פי 10 ב-20 השנים האחרונות, הופך את הנושא לאטרקטיבי אפילו יותר.

מעוניינים למכור זהב ישן שברשותכם? מתעניינים במכירת זהב? מטה תמצאו את כל המידע שאתם צריכים לדעת. השאירו לנו הודעה בטופס הפנייה באתר ונשמח לסייע לכם לממש את הזהב שברשותכם ולהפוך אותו לכסף נזיל באופן מיידי.

מכירת זהב – איפה ניתן למכור זהב?

אם אתם מעוניינים למכור זהב, הגעתם למקום הנכון. צוות עולם הזהב קונה זהב בתצורה של מטבעות, מטילים ומדליות ובעל מומחיות רבה בזיהוי הפריטים וביצוע הערכת שווי מקיפה ומקצועית. בתום הערכת השווי תקבלו טבלה מסודרת עם הפריטים שברשותכם, משקל, טוהר המתכת והמחיר העדכני של הפריטים שברשותכם נכון להיום.

כיצד מתבצע תהליך מכירת זהב? מכירת זהב פיזי – שלב אחרי שלב

בין אם תפנו אלינו במייל או בטלפון, אנו נספק לכם הסבר טלפוני מקיף על תהליך הקנייה המתבצע במספר שלבים פשוטים.

בשלב הראשון נבקש מכם לצלם את הפריטים שברשותכם. באם יש לכם אמצעי זיהוי נוספים – בין אם הערכת שווי קודמת, רשימת פריטים, תעודות אחריות או כל אמצעי מזהה אחר, נבקש שתצלמו גם אותו.

לאחר שתספקו את התמונות נעבור לשלב השני – זיהוי והערכת שווי. כאן הצוות המקצועי והמנוסה שלנו נכנס לתמונה עם תהליך זיהוי מדויק ומהיר. אין תחליף לניסיון – מאות הערכות שווי שביצענו הביאו אותנו למצב שקשה ״להפתיע אותנו״ עם מטבעות, מדליות או מטילים שבהם עדיין לא נתקלנו. מוזמנים לנסות אותנו 🙂

בשלב השלישי תקבלו מאיתנו את הערכת השווי בטבלה מקיפה אשר תכיל את שם הפריט, משקל הפריט, טוהר הזהב ואת המחיר העדכני של כל פריט נכון ליום ביצוע הערכת השווי. לאחר אישורכם את פרטי הטבלה המצורפת ומילוי מסמכים פורמליים נעבור לשלב הרביעי – פגישה פרונטלית בה הצוות שלנו יאמת פיזית את הימצאות הפריטים, ישקול וימדוד יחד איתכם בשקיפות, בסבלנות ובנעם. הקפה עלינו. לאחר מסירת הפריטים יועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם תשלום מלא בהתאם לערך המתכת ביום ביצוע העסקה.

מכירת זהב ישן – איזה זהב ניתן למכור?

אנו קונים מלקוחותינו מוצרים העשויים מתכת יקרה – זהב, כסף ופלטינה, בתצורה של מטבעות, מטילים ומדליות בלבד, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה ובכפוף לבדיקת הפריטים ואימות סוג המתכת וטוהר המתכת וכן זיהוי המוכר.

מחשבון זהב – איזה מחיר אקבל עבור מכירת זהב?

אנו רוכשים זהב בהתאם לשער המתכת היקרה במסחר הרציף בבורסת הסחורות העולמית, בשער מוסכם או בשער עתידי שייקבע בהסכמה, בניכוי עמלת זיהוי ובדיקת טוהר. בשורה התחתונה – אתם תקבלו את מחיר הזהב כפי שנסחר בבורסה, בניכוי אחוזים בודדים אשר מהווים את עמלת המכירה.

מחשבון הזהב מטה יסייע לך לקבל טווח מחיר משוער עבור הזהב שברשותך. יש להזין את משקל הפריטים שברשותך בגרם ולבחור את טוהר המתכת של הפריט, ולמטה יופיע טווח מחיר משוער עבור הפריטים.

הזן משקל בגרם

בחר טוהר מתכת

שער זהב

שווי הזהב שלךמתי כדאי למכור זהב?

מחיר הזהב נמצא כיום קרוב מאוד לשיא כל הזמנים (ניתן לראות זאת יפה בגרף הזהב שבאתר), ולכן בתקופה זו בהחלט תראו סכום גבוה על כל גרם זהב שתמכרו, אולם הזמן הנכון למכור את הזהב שברשותכם תלוי רק בכם. צריכים את הכסף לשימוש יום-יומי? מעוניינים להעביר אותו לאפיק השקעה אחר? כנראה שכרגע הזמן הנכון עבורכם.

מכירת זהב – איך מתחילים?

עם מאות הערכות שווי ועסקאות קניה מלקוחות ועשרות שנות ניסיון מצטבר, אצלנו בעולם הזהב תוכלו לממש את הזהב שברשותכם בביטחון ושקיפות מלאה, עם ליווי אישי, מסביר פנים ומקצועי לכל אורך הדרך. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים בטופס יצירת הקשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

הבהרה: אין לראות במידע הכלול באתר זה משום ייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי מכל מין וסוג שהוא. המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי ואין לפעול על פיו אלא לאחר קבלת ייעוץ אישי המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל אדם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!