ברוכים הבאים ל-WorldGold - המרכז להשקעה בזהב ובכסףזכאות להחזר כספי

הרוכש מוצר באתר ״עולם הזהב״ מבית החברה הישראלית למדליות ולמטבעות בע״מ רשאי לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר וזאת בהתאם להוראות בדבר ביטול עסקת מכר מרחוק כאמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “החוק”).

עסקה לרכישת מוצר אשר בוצעה באתר, רשאי הצרכן לבטלה באמצעות הודעה בדבר ביטול העסקה לחברה החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מיום קבלת הודעת אימות עם פרטי ההזמנה כנדרש על פי החוק, לפי המאוחר מביניהם, והכל בהתאם להוראות החוק. היה הצרכן אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, זכותו של הצרכן כאמור לביטול עסקה לרכישת מוצר אשר בוצעה באתר היא בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת העסקה, לפי המאוחר, והכל בהתאם להוראות החוק.

בביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה במוצר או אי אספקה במועד שנקבע בעסקה או כל הפרה אחרת של תנאי העסקה, תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהצרכן סכום כלשהו למעט דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם, וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק. על הצרכן להחזיר את המוצר, על חשבונו, למקום העסק של החברה. ככל שהחזרת המוצר תתבצע באמצעות שליח מטעם החברה, עלות ההחזרה תחול על הצרכן ותשולם על ידו לחברה.


כיצד ניתן לבטל עסקה ולקבל החזר כספי?

לצורך ביטול עסקה ניתן לפנות באמצעות דף יצירת הקשר באתר או באמצעות משלוח בדואר רשום.


מה צריך לכלול בבקשת ביטול עסקה?

– בבקשת ביטול עסקה דרך האתר יש לכלול את מספר ההזמנה (המופיע באישור ההזמנה שנשלח במייל לאחר ביצוע ההזמנה) וכן שם מלא, מספר טלפון וכתובת מייל.

– בבקשת ביטול עסקה באמצעות דואר רשום יש לצרף את הפריט באריזתו המקורית בצירוף חשבונית העסקה. כתובת למשלוח פריטים בדואר: דרך השלום פינת אברהם פרץ, נשר, תא דואר 424.

בכל שאלה או בקשה ניתן לפנות בכל עת לשירות הלקוחות שלנו במייל: [email protected] או באמצעות דף יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.